Každý z našich klientů má vlastní představu o kvalitním bydlení a vlastním interiéru. V jejich realizaci jim mnohdy pomáhá odborník z řady designérů či architektů. Zájem o přeměnu interiéru roste, tak jako poptávky po našich originálních fóliích, které exkluzivně dovážíme do Čech z Francie.
S radostí a se ctí jsme se účastnili pořadu „Jak se staví sen“, který se snaží volit vhodné příklady nabízející inspiraci a novinky o moderním designu bydlení. Tým profesionálních designérů, na základě jejichž nápadů se změnila podoba vybraného interiéru, se v našem případě skládal z ………
Pro rekonstrukci obývacího pokoje a kuchyně v rodinném domě, zejména pro jeho prosvětlení, vybrali designéři u naší společnosti … fólii, která dokonale podsvítila oba dva pokoje. Naším novým podsvícením nahradili původní osvětlení, které bylo nevzhledné a nedostatečně prosvěcovalo prostory. Vzhledem k účelu místnosti bylo potřeba zvolit do obývacího prostoru …. A do kuchyně ….
Architekti tak skloubili estetické a praktické řešení osvětlení prostoru. Nutno upozornit, že zvolili potisknutou fólii, díky které interiér nabývá na výjimečnosti a exkluzivitě. Slouží tak jako atraktivní bytová dekorace, ale nezapomíná plnit i svoji funkční stránku.
Potisk každé fólie může být zcela individuální dle přání klienta. Lze vybírat i z našich kolekcí ….
Světlo v interiéru je nutnost i krása!
Světlo je mimořádně důležitým prvkem v každém interiéru, je to základní prvek nejen pro samotné vidění, ale rovněž pro tvorbu našeho nejbližšího prostředí. Platí zásady správného osvětlení, které je třeba respektovat. Hlavní zásada je však zcela přirozená – na svou činnost potřebuje člověk dobře vidět.
Podsvícený Barrisolu do pořadu „Jak se staví sen“ dodala a nainstalovala naše společnost Barrisol home, www.barrisolhome.cz
Pokud chcete renovovat, modernizovat, nebo jste se nechali pořadem inspirovat, kontaktujte nás. Zajistíme Vám kompletní návrh osvětlení s cenovou kalkulací pro Váš byt či dům. Instalaci provádí náš vlastní tým.
Original Barrisol je na trhu jen jeden!
Těšíme se na Vás.